Otwarcie Pracowni AGD w Gdyni

21 i 22 października odbyło się oficjalne otwarcie salonu Pracowni AGD w Gdyni. Nasz trójmiejski salon AGD był już wcześniej otwarty dla klientów. Jednak chcieliśmy uczcić to wydarzenie w gronie przyjaciół i kontrahentów oraz zaprezentować sylwetkę Pracowni AGD miejscowemu środowisku architeków i projektantów.
I tak, pierwszego dnia świętowaliśmy w gronie ludzi, z którymi mamy zaszczyt współpracować, natomiast drugiego – mieliśmy przyjemność poznać tych, którzy – mamy nadzieję – będą odwiedzać nas ze swoimi klientami, będą korzystać z naszej fachowej wiedzy i ekspozycji. Zapraszamy i zachęcamy.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za to, że zechcieli poświęcić dla nas swój czas, że chcieli nas poznać i świętować razem z nami. Państwa obecność była dla nas ważna. Dziękujemy, że byliście z nami.

Organizacyjnie

Główną atrakcją obydwu wieczorów było z pewnością wystąpienie naszego drogiego prezesa Sebastiana Królaka, który przestawił niewtajemniczonym naszą firmę, jej misję i specyfikę. Po prezentacji i rozdawaniu prezentów ufundowanych przez firmy: Gaggenau, Bang & Olufsen, Peka, Nivito, AGED, Pracownia AGD, był czas na rozmowy, niekoniecznie biznesowe, i poczęstunek.

Kulinarnie

Podczas obydwu wieczorów dzielnie i smacznie karmił nas szef Filip Schmidt z niestrudzoną Małgorzatą Rogowską u boku. Gdyby nie oni, chodzilibyśmy głodni i źli. Na szczęście głód nam nie groził, dzięki czemu dopisywało nam dobre samopoczucie. O odpowiedni poziom endorfin zadbał mistrz cukiernictwa Tomasz Deker, którego desery pieszczą podniebienia i pozostawiają niezatarte wspomnienia.

Ku pamięci

Otwarcie salonu Pracowni AGD w Gdyni było okazją do uczczenia pamięci Leszka Zaleskiego, który brał udział w tworzeniu koncepcji tego showroomu. Zmarł zdecydowanie zbyt wcześnie, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w nieutulonym smutku. Mieliśmy zaszczyt gościć na otwarciu mamę Leszka. A trójmiejski showroom nosi jego imię.

Od kuchni

Co się nie udało? Nie udało się ocalić jednego talerza i jednej szklanki. Ale jakoś ich nie żal… Jeszcze raz dziękujemy za przybycie!

Share: Facebook, Twitter, Pinterest