PRACOWNIA AGD W GDYNI – OTWARCIE

21 i 22 października odbyło się oficjalne otwarcie salonu Pracowni AGD w Gdyni. Nasz trójmiejski salon AGD był już wcześniej otwarty dla klientów. Jednak chcieliśmy uczcić to wydarzenie w gronie przyjaciół i kontrahentów oraz zaprezentować sylwetkę Pracowni AGD miejscowemu środowisku architeków i projektantów. więcej >> X 21 i 22 października odbyło się oficjalne otwarcie salonu Pracowni AGD w Gdyni. Nasz trójmiejski salon AGD był już wcześniej otwarty dla klientów. Jednak chcieliśmy uczcić to wydarzenie w gronie przyjaciół i kontrahentów oraz zaprezentować sylwetkę Pracowni AGD miejscowemu środowisku architeków i projektantów.
I tak, pierwszego dnia świętowaliśmy w gronie ludzi, z którymi mamy zaszczyt współpracować, natomiast drugiego – mieliśmy przyjemność poznać tych, którzy – mamy nadzieję – będą odwiedzać nas ze swoimi klientami, będą korzystać z naszej fachowej wiedzy i ekspozycji. Zapraszamy i zachęcamy.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za to, że zechcieli poświęcić dla nas swój czas, że chcieli nas poznać i świętować razem z nami. Państwa obecność była dla nas ważna. Dzięki, że byliście!
Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD

Organizacyjnie

Główną atrakcją obydwu wieczorów było z pewnością wystąpienie naszego drogiego prezesa Sebastiana Królaka, który przestawił niewtajemniczonym naszą firmę, jej misję i specyfikę. Po prezentacji i rozdawaniu prezentów ufundowanych przez firmy: Gaggenau, Bang & Olufsen, Peka, Nivito, AGED, Pracownia AGD, był czas na rozmowy, niekoniecznie biznesowe, i poczęstunek. Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD

Kulinarnie

Podczas obydwu wieczorów dzielnie i smacznie karmił nas szef Filip Schmidt z niestrudzoną Małgorzatą Rogowską u boku. Gdyby nie oni, chodzilibyśmy głodni i źli. Na szczęście głód nam nie groził, dzięki czemu dopisywało nam dobre samopoczucie. O odpowiedni poziom endorfin zadbał mistrz cukiernictwa Tomasz Deker, którego desery pieszczą podniebienia i pozostawiają niezatarte wspomnienia.
Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD Pracownia AGD

Ku pamięci

Otwarcie salonu Pracowni AGD w Gdyni było okazją do uczczenia pamięci Leszka Zaleskiego, który brał udział w tworzeniu koncepcji tego showroomu. Zmarł zdecydowanie zbyt wcześnie, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w nieutulonym smutku. Mieliśmy zaszczyt gościć na otwarciu mamę Leszka. A trójmiejski showroom nosi jego imię.

Od kuchni

Co się nie udało? Nie udało się ocalić jednego talerza i jednej szklanki. Ale jakoś ich nie żal… Jeszcze raz dziękujemy za przybycie!
Pracownia AGD

EKSPERT RADZI

Przygotowując się do wyposażania nowej lub remontowanej po latach kuchni w sprzęt AGD, można wpaść w pewne zakłopotanie. Urządzenia dostępne w marketach wyglądają bliźniaczo, a gdy zapytamy, czym różnią się poszczególne modele, w odpowiedzi usłyszymy, że ceną. Można też przyjąć za pewnik, że sprzedawca uzna za najlepszy ten produkt, na którym aktualnie ma najlepszą marżę i nawet przez chwilę nie pochyli się nad potrzebami swojego klienta. więcej >> X Pracownia AGD Przygotowując się do wyposażania nowej lub remontowanej po latach kuchni w sprzęt AGD, można wpaść w pewne zakłopotanie. Urządzenia dostępne w marketach wyglądają bliźniaczo, a gdy zapytamy, czym różnią się poszczególne modele, w odpowiedzi usłyszymy, że ceną. Można też przyjąć za pewnik, że sprzedawca uzna za najlepszy ten produkt, na którym aktualnie ma najlepszą marżę i nawet przez chwilę nie pochyli się nad potrzebami swojego klienta. Tak naprawdę nie musi. Liczy się sprzedana sztuka, a za udzielaną poradę sprzedawca nie odpowiada swoim wizerunkiem i nazwiskiem. Poza tym trudno stać się ekspertem, gdy praca w markecie w dziale AGD jest zajęciem tymczasowym, nie ma się bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem i możliwości udziału w branżowych szkoleniach czy targach. W efekcie sprzedawca często bezrefleksyjnie powtarza zasłyszane plotki, mity i slogany reklamowe. Pracownia AGD, hołdując wyższym standardom obsługi klienta, wypracowała zupełnie inny model sprzedaży, do którego dorośli również klienci. Kilka słów o specyfice naszej pracy z klientem napisaliśmy, przedstawiając wyróżniki Pracowni AGD w dziale O nas.

Klient nasz pan? Nie – klient nasz partner.

Klienci bywają różni. Każdy z Was ma inne oczekiwania i inny poziom wiedzy. Gdy przychodzi do nas klient świadomy swoich potrzeb, bo ma doświadczenie z różnym sprzętem AGD, możemy z nim przedyskutować różne warianty, omówić różnice i walory określonych rozwiązań. Gdy przychodzi do nas osoba, która jeszcze nie wie, na co powinna zwrócić uwagę, może liczyć na cenne wskazówki. Niezrażeni odpowiadamy na każde pytanie i pomagamy przejść przez wybór płyty, lodówki czy piekarnika. Poświęcamy czas na znalezienie najlepszych rozwiązań do konkretnej kuchni, dla konkretnych osób, pod określony budżet. Ta współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu. Ufamy, że klient docenia nasz wkład w dopieszczenie centrum jego domu, a klient może polegać na naszej fachowej wiedzy.

Pracownia AGD = eksperci.

Lata spędzone na penetrowaniu branży AGD sprawiają, że zasługujemy na miano ekspertów. Znamy specyfikę urządzeń, wiemy, na co zwrócić uwagę, co jest ważne, a co mniej. Staramy się proponować marki i modele obiektywnie, odkładając na bok osobiste preferencje, sympatie i antypatie, bo wiemy, jak duża odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt AGD do domu to nie jest breloczek do kluczy – to urządzenia, które mają działać i spełniać swoje funkcje, z którymi żyje się klika-kilkanaście lat. Ten związek powinien być udany.

Liczy się i wygląd, i wnętrze.

Każdy związek ma swoje priorytety. Wygląd też jest ważny. Pokazujemy naszym klientom, jak ciekawe rozwiązania czekają, by ozdobić ich wnętrza. Piekarnik i płyta mogą stanowić kontynuację stylistycznego zamysłu projektanta, a lodówka może okazać się bajerem, którego pozazdrości każda sąsiadka wpadająca na kawę. U nas klient przekonuje się, że podszafkowy okap nie jest jedyną opcją, a są takie, na widok których na usta ciśnie się staropolskie „WOW!”. Klient może zapytać nas, na jakiej wysokości powinien znajdować się piekarnik, czy da się zamontować zmywarkę bez cokołu i czy warto podskakiwać, aby nasypać kawę do ekspresu.

Witamy ponownie!

Pracownia AGD ma jeszcze jedną wspaniałą zaletę. Jesteśmy i będziemy. Gdy przyjdzie Ci wymienić któreś urządzenie lub zapragniesz uzupełnić swoją kuchnię o jakiś sprzęt, możesz zadzwonić pod dobrze znany numer telefonu lub po prostu przyjść pod ten sam adres i zastać te same osoby. Możemy znów usiąść razem, bogatsi o doświadczenia i ponownie urządzić Twoją kuchnię.

ZAPRASZAMY DO PURE ZONE

NOWY SALON PRACOWNI AGD Utrzymanie porządku i czystość w domu, w którym się tylko nocuje, to żadna sztuka. Natomiast utrzymać w ryzach dom, z którego aktywnie korzystamy, to już wyższa filozofia, zwłaszcza, gdy ów dom dzielimy z dziećmi albo czworonogiem. Każdy rozsądny gospodarz powinien zastanowić się, jak zminimalizować wysiłki przy zachowaniu zadowalającego efektu. więcej >> X Pracownia AGD Utrzymanie porządku i czystość w domu, w którym się tylko nocuje, to żadna sztuka. Natomiast utrzymać w ryzach dom, z którego aktywnie korzystamy, to już wyższa filozofia, zwłaszcza, gdy ów dom dzielimy z dziećmi albo czworonogiem. Każdy rozsądny gospodarz powinien zastanowić się, jak zminimalizować wysiłki przy zachowaniu zadowalającego efektu.

Nowy salon Pracowni AGD

Plan rozwoju Pracowni AGD uwzględnił potrzeby właśnie tych klientów, którzy chcą bardziej efektywnie zadbać o czystość i higienę w swoim domu. Stworzyliśmy salon o wdzięcznej i wiele mówiącej nazwie PURE ZONE. Rolą prezentowanych tu produktów jest dbałość o powietrze w mieszkaniu.
Pracownia AGD Z jednej strony musimy walczyć z tym, co przychodzi z zewnątrz: kurz, piach, pyłki, drobnoustroje i inne. Z drugiej strony sami generujemy zanieczyszczenia typu drobinki tłuszczu, nieprzyjemne zapachy. Nie ma w tym żadnej wyższej filozofii, ot, życie codzienne – dzieci przynoszące zawartość piaskownicy do domu, pies, któremu nie po drodze do fryzjera, śniadanie, z którego okruchy wylądowały na podłodze, para wodna razem z aromatem unosząca się znad garnka z gotującą się kapustą, przypalony naleśnik, rozsypany ryż, babcia kichająca od nadmiaru kurzu. Okap i odkurzacz to jedne z urządzeń najciężej pracujących w aktywnym domu.
Pracownia AGD zaprasza do salonu PURE ZONE wszystkich amatorów czystego powietrza w mieszkaniu. U nas zobaczysz wszystkie modele odkurzaczy DYSON, a także wentylatory tej marki. Obejrzysz również misternie wykonane okapy SIRIUS.
Pracownia AGD

Odkurzacze DYSON

Odkurzanie odkurzaczami DYSON to nie tylko pozbywanie się śmieci, paprochów i piachu, choć wszystkie modele robią to wyśmienicie. Jednak jeśli wybierzesz model pasujący do twoich potrzeb, zapewnisz sobie szczególną dbałość o porządek w dziedzinie, która jest dla ciebie wyjątkowo istotna. Odkurzacz wyspecjalizowany kupią u nas alergicy unikający kurzu czy roztoczy, posiadacze zwierząt, klienci posiadający w domu głównie parkiety czy wyrażający chęć częstego czyszczenia łóżkowych materacy. Wszystkie odkurzacze DYSON wyposażone są w komplet specjalnych ssawek, wysoce efektywnych filtrów i technologię, która sprawia, że odkurza się nimi sprawnie i lekko.

Wentylatory DYSON

Jeśli do szczęścia potrzebny ci bezpieczny wentylator, przyjdź i zobacz jak działają te proponowane przez markę DYSON. Wentylatory te nie mają łopatek, dzięki czemu są bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Przy okazji wyglądają świetnie i doskonale prezentują się nawet w eleganckim wnętrzu, czego nie można powiedzieć o tradycyjnym, łopatkowym wentylatorze. Wiedziałeś, że wentylator może również grzać? Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze.

Okapy SIRIUS

W salonie PURE ZONE zastaniesz również okapy SIRIUS. Jest na co popatrzeć, bo ich twórcy przyłożyli się zarówno do designu, jak i technicznej strony. Modele między sobą różnią się nie tylko wyglądem, ale i zastosowaniem. W zależności od tego, jak zaprojektowana jest twoja kuchnia, jak często gotujesz i czego oczekujesz od okapu, dobierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie. Pochłaniacz lub wyciąg, słabszy lub mocniejszy, wyspowy, przyścienny lub blatowy. Dzięki dobrze dobranemu i sprawnie działającemu okapowi, zniwelujesz działanie pary wodnej, tłuszczu i innych oparów, zmniejszysz temperaturę w kuchni podczas gotowania i ułatwisz sobie czyszczenie tych wszystkich powierzchni, na których gotowanie i smażenie zostawia swój ślad w postaci osadów różnorakich. Kropką nad i jest filtrowanie nieprzyjemnych zapachów generowanych przez kuchenną aktywność.